Досудове розслідування у справі Стерненка завершено

Досудове розслідування у справі Стерненка завершено

Фото Руслана КАНЮКИ, «День»

Служба безпеки завершила досудове розслідування у справі колишнього очільника одеського “Правого сектору” Сергія Стерненка.

Про це Сергій Стерненко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні слідчий СБУ мені повідомив, що досудове розслідування у справі щодо мого самозахисту завершене”, – повідомив він.

Стерненко припустив, що справу передадуть до одеського суду.

“Рівно 2 тижні тому мені повідомили про підозру, а вже сьогодні (навіть коли ми не встигли оскаржити ані запобіжний, ані саму підозру) «слідство» завершують і будуть передавати справу до суду. Скоріш за все, до одеського суду… За цей час не було проведено жодних слідчих дій”, – зазначив Стерненко.

Також він нагадав, що завтра, 26 червня об 11:00, в Київському апеляційному суді за адресою вул. Солом‘янська, 2А буде розгляд скарг сторони Стерненка на рішення судді Бугіля щодо мого домашнього арешту.

Довідка «Дня»: Стерненку 11 червня оголосили про підозру у вчиненні злочинів за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

Увечері 24 травня 2018 року двоє зловмисників скоїли напад на Стерненка та його дівчину. Відбиваючись, активіст смертельно поранив одного з них ножем у живіт. Ножові поранення були і в самого Стерненка та в другого нападника, якого поліція невдовзі затримала, але відразу ж відпустила, надавши йому статус свідка, а пізніше — державну охорону.

У вівторок, 16 червня, суддя Шевченківського райсуду Києва Олена Мєлєшак задовольнила клопотання прокурора у справі Стерненка щодо зміни адреси для виконання запобіжного заходу із місця прописки в Одесі на місце проживання в Києві.

Водночас Стерненко зазначив, що відповідно до судового рішення, контроль за дотриманням запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту залишився за поліцією Одеси.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.