Аваков заявив про розформування Павлоградського відділу поліції

 Аваков заявив про розформування Павлоградського відділу поліції

Фото mvs.gov.ua

У Дніпропетровській області розформований Павлоградський відділ поліції, триває перевірка через співпрацю правоохоронців зі злочинцями.

Про це повідомляє пресцентр МВС.

«Внутрішня безпека НПУ, ДБР та СБУ провели слідчі дії. Результат розслідування – співпраця правоохоронців з наркоторговцями та іншими злочинцями. З сьогоднішнього дня ми починаємо тотальне відпрацювання регіону», – заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і додав, що йдеться не лише про Павлоградський відділ, але й про інші правоохоронні органи області.

Голова Національної поліції Ігор Клименко вирішив, що в Павлограді «будуть оптимізовані структури кримінальної поліції, превенції та підрозділів досудового розслідування». «Особи, які претендуватимуть на керівні посади та особи, які проходять по базі внутрішньої безпеки, будуть змушені пройти процедуру перевірки на поліграфі. Після перевірок буде скорочено до 20% особового складу», – вказав Клименко.

Тимчасовим керівником поліції в Павлограді призначений начальник департаменту внутрішньої безпеки Ігоря Мартищука, близько 500 працівників Павлоградського відділу та його чотирьох підрозділів пройдуть обов’язкову перевірку та переатестацію.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.