Аваков: Поліція проводить обшуки в газорозподільній компанії, яка обслуговувала київську багатоповерхівку, де стався вибух

Аваков: Поліція проводить обшуки в газорозподільній компанії, яка обслуговувала київську багатоповерхівку, де стався вибух

Фото з архіву “Дня”

Національна поліція Україна зараз проводить невідкладні обшуки в газорозподільній компанії і всіх комунальних службах, які обслуговували 10-поверховий житловий будинок на вул.Крушельницької, 1/5 в Дарницькому районі Києва, де в неділю вранці стався вибух, повідомляється на сторінці МВС України у Facebook з посиланням на слова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

“Здійснюється експертиза стану будівлі на предмет подальшого руйнування. Після отримання експертного висновку ми зможемо дати доступ людям до їхніх квартир, щоб вони взяли з собою найнеобхідніші речі”, – сказав глава МВС.

За його словами, тривають роботи з розбирання завалів. На місці події працюють понад 500 людей особового складу та понад 50 одиниць техніки.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 270 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

Як повідомлялося, в неділю, о 10:00, в 10-поверховому житловому будинку на вул.Крушельницької, 1/5 в Дарницькому районі Києва стався вибух газу без подальшого горіння, були зруйновані перекриття п’яти поверхів з 4-го по 8-й.

Станом на 11:00 було знайдено загиблу людину, ще трьох розблокували з-під завалів, евакуйовано 21 людину, велися роботи з подальшої евакуації мешканців будинку. Пізніше керівник Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що знайдено тіла вже двох загиблих внаслідок вибуху.

На фотографіях з місця події видно, що вибух майже повністю зруйнував три розташовані одна над одною квартири багатоповерхівки з 6-го до 8-го поверху. Зруйновані зовнішні стіни суміжних кімнат у кожній із трьох сусідніх із ними квартир з однієї сторони, також місцями пошкоджені перекриття і зруйновані балкони в квартирах на 4-му, 5-му і 9-му поверхах, розташованих вище і нижче від зруйнованих. В інших квартирах місцями вибиті шибки. Приблизно за 4 метри від будинку, в якому стався вибух, розташований інший 9-поверховий будинок з бетонних панелей.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.