Адміністрація США має намір провести телефонну розмову Байдена і Зеленського, – Волкер

Адміністрація США має намір провести телефонну розмову Байдена і Зеленського, - Волкер

Фото з архіву “Дня”

Колишній спеціальний представник США в переговорах по Україні Курт Волкер вважає, що телефонна розмова президентів США і України Джо Байдена і Володимира Зеленського невдовзі відбудеться.

Про це він сказав під час онлайн-включення, організованого Американсько-Українською діловою радою, повідомляє Укрінформ.

«Адміністрація (президента США Джо Байдена – ред.) має такий намір – провести цю телефонну розмову», – зауважив дипломат.

При цьому він висловив упевненість, що «це (розмова глав держав – ред.) відбудеться невдовзі».

Волкер уточнив, що, за його інформацією, питання полягає в тому, щоби внести цей дзвінок у графік Байдена. «І я думаю, що вони хочуть бачити, що є порозуміння між двома сторонами стосовно того, що стоїть на порядку денному», – додав Волкер.

На його думку, те, що Байден і Зеленський досі не мали розмови, не обов’язково має означати негативні тенденції. «Я не думаю, що це якийсь сигнал для України, але, так чи інакше, є до чого прагнути»,- зауважив він.

У цьому контексті Волкер нагадав, що держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба «мали чудову розмову» телефоном на початку роботи нинішньої адміністрації. Крім того, взаємодія й підтримка України з боку США тривають і навіть посилюється.

Політика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.